Laptop Servisi

En İyi Laptop Servisi

Türkiye de sektörün öncülerinden olan en iyi laptop servisi firmamız profesyonel teknik ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Laptop servisi olarak hedefimiz en kısa sürede müşterimizin isteklerine memnun kalacakları seviyenin üstünde hizmettir. Laptop servisinde bizlere emanet ettiğiniz ürünlerinizi firmamız güvencesi altına almaktayız.

Laptoplar artık hem günlük hayatın bir parçası hem de çalışma hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Hayatın içerisinde olan laptoplarınızın arıza vermesi, yanlış yapılan yüklemeleri, laptoplarınızın bakımının yapılmamış olması gibi pek çok soruna karşılık laptop servisi firmamız olarak etkin çözümler sunmaktayız.

İyi Bir laptop Servisi Nasıl Olmalıdır?

Tabi ki sizler için önemli olan eşyalarınızı tamire verirken verdiğiniz şekilde parça olarak almaktır. Arızanın nasıl oluştuğunu neden kaynaklandığı gibi sorularınızı profesyonel teknik ekibimize yönelttiğiniz de sizlere yardımcı olmak adına verdikleri yanıtlardan anlayabilirsiniz.

Laptop Tamir Süreci Nasıl İşler?

Laptoplarınız artık eskisi gibi çalışmamakta ve size kullanım aşamasında sorunlar çıkarmak ise çözüm için doğru adrestesiniz.

laptop servisimizde hizmetlerimiz ve işleyişimizin sırlaması aşağıda yer alır;

1- Servisimize hem web sayfamızdan hem de müşteri danışma hatlarımızdan ulaşarak bizi sorundan haberdar etmeniz çözüm için iyi bir başlangıç olacaktır.

2- Laptop servisimize ulaştığınızda güler yüzlü ekibimiz sizi karşılayacaktır. Sorunlarınız ile ilgili bir kayıt açılışı yapılacaktır.

3- Sistemimize kayıt olduktan sonra teknik ekibimiz ön bir çalışma ile sizi bilgilendirecektir.

4- Sorununuz birkaç gün içinde çözümlenecek ise teknik ekibimizden size özel olanak atanan profesyonel arkadaşımız bu sürede sizi sürekli bilgilendirme yapacaktır.

5- Dilediğiniz anda laptopunuzun durumunu sizin için özel açılan kayıt ile web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

6- İsteyen müşterimize teknik ekibimiz yerlerinde ziyafet ederek laptoplarını alabilir ve yukarıda bahsettiğimiz aşamaların hepsini sizinle bulunduğunuz yerde de kolaylıkla yapılabilmektedir.

7- Laptop servisi olarak tarafımızdan yapılan tamir işlemleri sonrasında eşyalarınız firmamız garantisi ile tamir içeriğine bağlı olarak 1 ile 3 sene arasında garanti altına alınmaktır.

8- Laptop servisimiz olarak siz değerleri müşterilerimize uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Laptop servisi firmamız olarak amacımız tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimize  cihazlarıyla ilgili sorunları mümkün olan en kısa sürede tamir etmek, hedefimiz ise  siz değerli müşterimizin güvenini alarak sektörümüz de emin adımlarla ilerlemektir.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Popüler

To Top