Laptop Servisi

Laptop Servisi

Bilgisayarınız mı bozuldu hiç dert etmeyin. Her marka ve model laptop bilgisayarlarda en iyi servis hizmetini sunuyoruz. Laptoplar yapı itibariyle ufak ve kullanışlı bilgisayarlar olup sıradan bilgisayarların aksine daha az yer kapladıkları kompakt ve taşınabilir olmaları sebebiyle tercih edilir. Fakat bazen kullanım şartlarına ve kendi kendine olabilecek durumlara göre arıza çıkartabilir. Genellikle laptopunuz bozulursa  hemen bir laptop servisi bulmaya çalışırsınız fakat unutmamak gerekir ki bilgisayarlar herkes tarafından tamir edilemez. Bizler laptop servisi alanında profesyonel bir bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Bizlere teslim etmiş olduğunuz bilgisayarlarınız tamir edildikten sonra sizlere yeni gibi döner.

Hangi marka ve model cihazlarda hizmet veririz

laptop servis

Günümüzde kullanımda olan her marka ve model bilgisayar için sizlere hizmet vermekteyiz. Bilgisayarınız ister yeni ister eski olsun almış olacağınız hizmet her zaman aynı kalitede olacaktır. Her türlü arıza ve bakım onarım işleri büyük bir dikkat ile yapılmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz laptop servisi hizmetimizde yapılan tüm işlemler garantimiz altında olup en uygun fiyata en kaliteli tamiri yapmaktayız.

Hangi arızalar giderilmektedir parça değişimi nasıl yapılır

Laptoplar ufak olduğu için tamiri büyük özen gerektiren elektronik cihazlar sınıfındadır. Bir laptop yazılımsal veya donanımsal arızalar yaşayabilmektedir. Bu arızaların kaynağı tespit edildikten sonra yapılan işlemlerin farkı yoktur. Firmamız bünyesinde donanım alanın da her türlü ana kart problemleri ram tamiri ve değişimi ekran kartı tamiri ve değişimi ethernet kartı sorunları elektrik bağlantısı sorunları ekran ve görüntü sorunları aşırı ısınma problemleri ve genel temizlik işlemi yapılabilmektedir. Yazılımsal alanda ise istediğiniz işletim sistemi yüklenir. Donan kasma yapan ve sorun çıkaran bilgisayarlarınıza uzman eliyle format atılır. Format sonrası gerekli yazılımların tamamı yüklenir.

Laptopunuzda oluşabilecek donanımsal parça değişiklikleri en uygun fiyat garantisi ile yapılmaktadır. Değişmesi gereken parça en kısa sürede hızlıca temin edilerek eskisi ile değiştirilir. Değiştirdiğimiz parçalar garanti altında olup kaliteli ve orjinaldir. Sizlerde laptopunuz bozulduğunda en uygun fiyatlara laptop servisi hizmeti almak istiyorsanız bizleri tercih edin. Bilgisayar alanında yetkili ve uzman personelimiz ile her konuda yardım etmekteyiz.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Popüler

To Top